KONST / Litografier / Färglitografi 12422006
nr 1242 2006
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 86/150, Trapetskonstnärer, signerad. Motivet: 57x44
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:17:30
6/3 20:24:05
18 mar
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning